Zoptymalizuj koszty, zarabiaj więcej

Marketing Internetowy 4 maja 2016 0
Zoptymalizuj koszty, zarabiaj więcej


Zgodnie ze starą i zawsze aktualną zasadą handlu, towar należy kupić tanio, a sprzedać drogo. Tak właśnie zarabia się największe kwoty. Można jednak zmodyfikować nieco to powiedzenie i zmienić na tanie kupowanie i sprzedawanie w przystępnej cenie, dzięki czemu towar będzie mieć duży zbyt. Jeśli ma się własny sklep, pozostaje pytanie – skąd wziąć tani, ale dobrej jakości towar? Odpowiedź jest prosta – z hurtowni. Najlepiej, aby była to hurtownia kompleksowa.

Takie właśnie hurtownie prowadzi sieć Eurocash. Można nawiązać z nimi współpracę bez zobowiązań, warto jednak zostać stałym klientem. Dlaczego? Stali klienci sieci Eurocash otrzymują karty rabatowe, mogą brać udział w programie partnerskim, a także korzystać z atrakcyjnych promocji, dzięki którym nabywają towary znacznie taniej niż inni. Wszystkie te metody pozwalają na obniżenie kosztów, a co za tym idzie, zwiększenie zysku ze sprzedaży produktów, warto więc przemyśleć dłuższą współpracę.

Karta rabatowa Eurocash Cash&Carry sprawia, że 2% wartości zakupów w Eurocash będzie zwracane jako złotówki na kartę, które można następnie wykorzystywać w postaci 5% zniżki odliczanej od faktury VAT. Złotówki zbiera się przez zakupy oraz podczas promocji, np. zakupu produktów sponsorów w specjalnych akcjach promocyjnych. Wygodne sprawdzenie zebranych złotówek możliwe jest dzięki koncie na platformie Eurocash – każdy klient ma swoje własne. Tu dochodzimy także do kolejnego punktu, dzięki któremu można zaoszczędzić na kosztach. Jest nim zamawianie i dostawa.

Każdy właściciel sklepu, który samodzielnie przywozi towar, wie, że w ciągu miesiąca potrafi wygenerować to duże koszty za paliwo – zwłaszcza, jeżeli hurtownia położona jest daleko od sklepu. W Eurocash można zamówić towar przez Internet (korzystając ze wspomnianego konta klienta) wraz z opcją dostarczenia towaru na miejsce odbioru. Dzięki temu nie trzeba jeździć w celu uzupełnienia zapasów, a  otrzymuje się je pod same drzwi. Wystarczy tylko jedna wizyta w hurtowni Eurocash i podpisanie umowy, aby móc korzystać ze wszystkich wyżej wymienionych, wygodnych rozwiązań.

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »