Zarządzanie sklepem www mobilnie

Marketing Internetowy 14 lutego 2013 0
Zarządzanie sklepem www mobilnie


Posiadanie sklepu internetowego jest jednym ze sposobów na biznes w sferze e-commerce. Warto podkreślić przy tym, że trzeba zaangażować się w funkcjonowanie sklepu internetowego, aby przynosił on realne zyski. Pozostawiony samemu sobie szybko przestanie przyciągać do siebie klientów, którzy potencjalnie mogliby kreować jego dochody w przyszłości.

Do zarządzania sklepem www wykorzystuje się dziś gotowe systemy, albo aplikacje dedykowane. Właściciel sklepu www może samodzielnie zająć się jego administrowaniem, jeśli oczywiście ma na to wystarczającą ilość wolnego czasu. Współczesne technologie w zdecydowany sposób ułatwiają zarządzanie sklepem online. Dzieje się tak dlatego, że można administrować sklepem z każdego miejsca, w którym się znajdujemy.

Dostawca oprogramowania służącego do prowadzenia sklepów internetowych, firma Shoper, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stworzyła najnowszą aplikację na smartfony, pozwalającą na zarządzanie własnym sklepem internetowym. Aplikację Shopera można pobrać dla swojego smartfona za pośrednictwem Google Play. Jak na razie aplikacja jest możliwa do uruchomienia wyłącznie w nowoczesnych telefonach komórkowych, które wyposażone są w system Android.

Mobilny Shoper umożliwia właścicielom i administratorom e-sklepów przejrzenie wszystkich rozpoczętych na gruncie sklepu transakcji, prezentowanie informacji o zamówieniach, zarządzanie statusami zamówień, wyszukiwanie produktów w magazynie, zmianę danych o produkcie, czy też zapoznanie się z uwagami klientów, które składane są w ramach zamówienia.

Mobilne zarządzanie sklepem internetowym jest już więc jak najbardziej możliwe, o ile właściciel sklepu lub administrator posiada odpowiednie oprogramowanie i nowoczesnego smartfona z systemem Android. Za pośrednictwem mobilnego systemu Shoper można zarządzać w dowolnym miejscu i czasie, zamówieniami i produktami zgromadzonymi w sklepie internetowym. Dzięki temu zawsze można mieć pod stałą kontrolą to, co dzieje się w e-sklepie.

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »