Platforma EmailForge4

Marketing Internetowy 31 lipca 2013 0
Platforma EmailForge4


Marketing jest siłą napędową dla firm i instytucji. Gdyby nie podejmowane przez przedsiębiorców zróżnicowane działania marketingowe, firmy nie byłyby prawdopodobnie zauważalne przez docelowych odbiorców – klientów. Marketing wraz z rozwojem Internetu w Polsce zmienił w zdecydowany sposób swoje oblicze. Dziś coraz częściej kampanie marketingowe przenoszą się do strefy wirtualnej. Działania zaliczane do marketingu internetowego są skuteczne i tanie, stąd też wynika wzmożone zainteresowanie nimi wśród reklamodawców.

Jednym z narzędzi marketingowych wykorzystywanych przez producentów i usługodawców, jest marketing bezpośredni, który może być prowadzony również za pośrednictwem kanałów zdalnych, w tym przez Internet. W takich działaniach nieocenioną pomocą będzie dla reklamodawców i twórców kampanii marketingu bezpośredniego, platforma EmailForge4. Jest to właściwie narzędzie, które służy do zarządzania kampaniami marketingu bezpośredniego, realizowanymi w modelu SaaS (Software as a service). Platforma została wprowadzona na polski rynek przez firmę Splio i już zyskuje pierwszych klientów.

Umożliwia ona po pierwsze tworzenie i przeprowadzanie wielokanałowych kampanii marketingowych, które wykorzystują takie elementy komunikacji jak poczta elektroniczna, krótkie wiadomości tekstowe sms czy ogół mediów społecznościowych, w tym oczywiście serwis Facebook.

Konfiguracja kampanii marketingu bezpośredniego za pomocą platformy EmailForge4 staje się banalnie prosta. Platforma umożliwia takie skorelowanie różnych czynników w jednej kampanii, aby najlepiej dostosować ją do potrzeb i oczekiwań różnych grup odbiorców. Zupełnie inaczej promuje się firmę, jej produkty czy usługi wśród osób, które na co dzień korzystają aktywnie z Facebooka, a inaczej w przypadku tych osób, które nie są zarejestrowane w serwisach społecznościowych. Uruchamiając kampanię trzeba być tego świadomym i nie dopuszczać do wykluczenia z grupy docelowych odbiorców tych, którzy nie spełniają jednego z założonych uprzednio czynników. Platforma EmailForge pozwala na mierzenie rezultatów przeprowadzanych za jej pomocą kampanii marketingu bezpośredniego.

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »