Mobilne sklepy w mgenerator.pl

Marketing Internetowy 20 października 2014 0
Mobilne sklepy w mgenerator.pl


Coraz częściej Polacy korzystają z możliwości przeglądania stron internetowych przy użyciu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Dzięki nim można w dowolnym miejscu i dowolnym czasie sprawdzić pocztę elektroniczną, informacje w sieci internetowej, czy też dokonać zakupów online. Wiele sklepów internetowych dla wygody swoich użytkowników przygotowało aplikacje mobilne sklepów www. Dzięki nim można w komfortowy sposób dokonywać zakupów w sieci www, bez konieczności uruchamiania komputera. Coraz więcej właścicieli e-sklepów interesuje się możliwością stworzenia mobilnej wersji ich witryny. Niewątpliwie pomocny będzie w tym względzie nowy polski serwis mGenerator.pl. Jego ideą jest to, aby użytkownicy samodzielnie mogli stworzyć mobilną stronę, sklep lub aplikację na smartfona.
Platforma mGenerator.pl ma likwidować problemy dotyczące uruchamiania aplikacji, czy strony mobilnej, do działającej obecnie strony internetowej. Często właściciel strony lub e-sklepu świetnie funkcjonuje w sieci, ale nie może w odpowiedni sposób obsługiwać użytkowników urządzeń mobilnych, których liczba z roku na rok jedynie wzrasta.
Dlatego też wymyślono platformę mGenerator, odpowiadającą na zapotrzebowanie na mobilność. Bez zatrudniania programistów i wydawania na stworzenie m-sklepu lub aplikacji mobilnej kroci, będzie można w sposób automatyczny tego dokonać. Własne rozwiązania za pomocą mGenerator.pl będą gotowe w mniej niż godzinę. Platforma mGenerator.pl oparta jest na funkcjonalnych widgetach, które są proste w obsłudze dla każdego. Użytkownicy mają możliwość skorzystania z usług geolokalizacji, skanera kodów QR, powiadomień typu push, czy też z innych, nie mniej pożytecznych opcji. Właściciele mGenerator.pl mają plany ekspansji rynkowej i chcą stać się najważniejszym graczem rynkowym w sektorze tworzenia sieci m-commerce, zwłaszcza w odniesieniu do małych i średnich przedsiębiorstw.
Niewątpliwym atutem mGenerator.pl jest to, że jest to serwis intuicyjny w obsłudze. Nie trzeba mieć wiedzy programistycznej, aby móc go w praktyce obsługiwać, a z drugiej strony pozwala na stworzenie w pełni funkcjonalnej i profesjonalnej m-witryny, czy m-sklepu internetowego. Korzystanie ze strony mGenerator.pl i tworzenia aplikacji mobilnych będzie objęte abonamentem, w wysokości 49 zł miesięcznie. Jeśli chodzi o zakupy mobilne, platforma dodatkowo pobierze prowizję w wysokości 5%.

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »