Kalendarze na każdą kieszeń

Marketing Internetowy 1 września 2014 0
Kalendarze na każdą kieszeń


Chociaż w dzisiejszych czasach tradycyjne, papierowe kalendarze są coraz częściej wypierane przez terminarze znajdujące się w smartfonach i tabletach, to wciąż są one bardzo popularne. Szczególnie przydatne wydają się być w niektórych zawodach, takich jak np. fryzjer, kosmetyczka oraz przy innych usługach świadczonych dla ludzi, w których konieczne jest ustalanie terminów spotkań i wizyt. Również biznesmeni i właściciele firm nie rozstają się ze swoimi kalendarzami książkowymi, dzięki czemu zawsze są w odpowiednim miejscu, o właściwej porze.

Książkowe kalendarze charakteryzują się tym, że każdy dzień tygodnia znajduje się na osobnej stronie. Do wyboru są także te, które dzielą się na tygodnie lub miesiące. Często są one również podzielone na godziny, co ułatwiać ma ustalanie spotkań. Obecnie firmy wydawnicze i poligraficzne prześcigają się z ofertami różnych kalendarzy. Można przebierać od tych w twardych okładkach, z kolorowymi wzorami lub specjalną teksturą, aż po własną grafikę, pochodzącą np. z własnoręcznie wykonanych zdjęć. Zazwyczaj na kilku pierwszych i ostatnich stronach znajduje się wiele przydatnych informacji, takich jak numery kierunkowe do innych państw i miast, skoroszyt na ważne numery telefonów, skrócony kalendarz na poprzedni i następny rok, a także mapy i odległości pomiędzy największymi miastami kraju. Co więcej, każdy może dowolnie spersonalizować swój kalendarz, umieszczając w nim dane i rubryki niezbędne w życiu codziennym, zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić, czy dany kalendarz posiada odpowiedni certyfikaty, zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej z zakresu ekologii. Ważny jest również rodzaj papieru, z jakiego został wykonany, ponieważ celuloza niskiej jakości sprawia, że nie każdym długopisem można po niej pisać. Przy produkcji nie powinny zostać użyte żadne kwasy ani chlorki.

Szeroką gamę kalendarzy książkowych można znaleźć na stronie http://www.lucrum.pl/kalendarze-ksiazkowe.html

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »