Demotywatory na sprzedaż

Marketing Internetowy 7 lutego 2013 0
Demotywatory na sprzedaż


Większość użytkowników polskiej sieci internetowej niewątpliwie słyszała lub widziała choć raz śmieszne obrazki z podpisami z trafną ripostą, ze strony Demotywatory.pl. Wiele osób umila sobie wolny czas, czy to w domu, czy w pracy, przeglądając kolejne strony Demotywatorów. Już wkrótce ta popularna strona internetowa, dostarczająca wiele rozrywki użytkownikom, ma wejść w skład serwisów zarządzanych pod względem reklamowym przez sieć Evolution.

Już 1 stycznia 2013 roku Demotywatory.pl pójdą pod przysłowiowy młotek. Sieć Evolution Media Net podpisała umowę z Monster Media Group, dotyczącą sprzedaży powierzchni reklamowej w serwisie. Oznacza to, że Demotywatory.pl i ich sfera reklamy będą obsługiwane przez Evolution od nowego roku. Sieć ta będzie odpowiadała za sprzedaż powierzchni reklamowej nie tylko tego serwisu, ale również i 26 innych wchodzących w skład Monster Media Group. Między innymi, są to takie serwisy jak: wykresy.pl, wszechpolska.pl, te najlepsze.pl, machniaczasu.pl, czy filmixxy.pl oraz znana wśród polskich Internautów, działająca od 2000 roku strona joemonster.org.

Megapanel PBI/Gemius podaje, że strona Demotywatory.pl jest jednym z najbardziej popularnych polskich serwisów internetowych. Świadczą o tym jej statystyki. W październiku 2012 roku Demotywatory.pl odwiedziło 2,6 mln unikalnych użytkowników. Serwis ma własny fan page na Facebooku, gdzie „lubi” go ponad 1,5 mln osób. Z zasobów serwisu Demotywatory.pl można korzystać nie tylko za pośrednictwem komputera stacjonarnego czy laptopa, ale także przy użyciu urządzeń mobilnych, z systemem iOS, Windows Phone, BB oraz Android. W zasadzie więc w każdej chwili i wszędzie można zajrzeć na Demotywatory.pl.

Takie statystyki i tryb rozwoju serwisu sprawiają, że jest on atrakcyjny pod względem reklamowym. Sieć Evolution na pewno nie będzie miała problemu ze znalezieniem odpowiednich reklamodawców dla tego serwisu. Umowa pomiędzy firmą Evolution a Monster Media Group ma charakter wyłączności agencyjnej i została zawarta na czas nieokreślony.

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »