Zamów już teraz przez pyszne.pl!

Marketing Internetowy 2 kwietnia 2014 0
Zamów już teraz przez pyszne.pl!


Przypomnij sobie ten dzień, gdy wracając po całym dniu harówy na uczelni lub w pracy, jedyne o czym marzysz, to wygodne łóżko, ulubione danie i lokaj, który karmiłby Cię aż do rozpuku. Każdy tak ma średnio raz w tygodniu. O łóżko i lokaja musisz postarać się we własnym zakresie, za to pyszne jedzenie może samo do Ciebie przyjechać, a jedynym Twoim (lub lokaja) poniesionym wysiłkiem będzie ruszenie się do komputera lub podniesienie smartfona. Wszystko dzięki portalowi pyszne.pl.

Bez wychodzenia z domu możesz zapewnić sobie lekką przekąskę lub suty obiad z dowozem. Gdy uruchomisz aplikację (dostosowaną do systemu Android) lub zalogujesz się na portalu internetowym pyszne.pl, będziesz mieć dostęp do wszystkich restauracji, knajpek, lokali i barów oferujących jedzenie na zamówienie. Po utworzeniu konta wpisujesz adres, na który chcesz zamówić jedzenie (dom, praca, uczelnia, park itp.). W każdej chwili możesz adres ten zmienić, a wszystkie wcześniej użyte zapisują się w okienku obok. Gdy już wiesz, gdzie chcesz szybko zjeść bez zbędnych ceregieli, musisz zastanowić się, na co masz ochotę.

W następnym kroku wyświetli Ci się lista wszystkich lokali, które oferują obiady z dowozem w Twojej okolicy. Niewątpliwym plusem jest bardzo przyjazny front-end, łatwość korzystania i przejrzystość aplikacji. Obok każdej zaproponowanej restauracji są widoczne szczegóły dowozu, ocena innych użytkowników oraz możliwe rabaty. Gdy zdecydujesz się na kuchnię włoską, polską lub orientalną, po kliknięciu w wybraną opcję otworzy się menu. Kolejną zaletą serwisu jest to, że nie pobiera żadnych opłat. Jeśli przepadasz za kurczakiem w 8 smakach z tej konkretnej chińskiej restauracji, to zapłacisz za niego dokładnie tyle samo ile w lokalu. Możesz dobrać sobie dowolne dodatki, napoje, przystawki, słowem wszystko, co ma w ofercie wybrana restauracja. Aplikacja jest niezwykle czytelna i wręcz banalna w obsłudze, więc na pewno się nie pomylisz.

Następnie pozostaje wybór metody płatności. Warto zapamiętać, że nie wszystkie opcje są dostępne przy korzystaniu z rabatów! Każdy krok jest jasno i czytelnie opisany, dlatego wystarczy tylko, że uzbroisz się w cierpliwość, a lokaj może już przygotowywać zastawę.

pizza-pyszne-pl

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »