Zakup biletów autobusowych online – czy to bezpieczne?

Marketing Internetowy 15 października 2015 0
Zakup biletów autobusowych online – czy to bezpieczne?


Dla wielu osób stanie w długich kolejkach do kas biletowych należy już do przeszłości. Obecnie, decydując się na podróż autobusem, bez problemu kupimy bilety bez wychodzenia z domu!

Wszystko dzięki specjalnemu systemowi, który umożliwia podróżującym zakup biletów przez internet. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę www.dworzeconline.pl i poruszać się zgodnie z instrukcjami, pojawiającymi się na ekranie komputera.

Nie martw się, jeśli nie jesteś biegły w korzystaniu z tego narzędzia. Z reguły nawet osoba średnio zorientowana w internetowym świecie bez problemu przeprowadzi i sfinalizuje transakcję.

Kupując bilet online zazwyczaj stajemy przed wyborem czy zarejestrować się w systemie jako stały klient, czy dokonać zakupu bez rejestracji. Jeśli planujemy regularne korzystanie z usług przewoźników autobusowych, rejestracja znacznie uprości nam nie tylko sam zakup biletów, ułatwi również ewentualny zwrot, pozwoli korzystać z promocji i zniżek za częste przejazdy.

Bez względu na Twoją decyzję, pierwszym krokiem powinien być wybór trasy podróży, daty oraz opcjonalnie preferowanej godziny wyjazdu. W zależności od wybranych opcji w wynikach wyszukiwania pojawi się kilka lub nawet kilkanaście różnych możliwości przejazdu.

Zanim dokonamy wyboru, warto zapoznać się dokładnie ze szczegółami każdej z nich. Na tym etapie zazwyczaj sprawdzimy liczbę dostępnych miejsc, długość podróży czy udogodnienia, jakie oferuje przewoźnik podczas konkretnego kursu (np. bezprzewodowe wi-fi). Zwróćmy także uwagę, że niektóre firmy proponują podróżującym dodatkowe promocje cenowe lub zniżki na bilet powrotny na tej samej trasie.

Jeśli wybraliśmy już najbardziej korzystne dla nas połączenie, realizując kolejne etapy dotrzemy do momentu, w którym należy zapłacić za dokonaną rezerwację.

Internetowe płatności – czy na pewno bezpieczne?

Systemem, który umożliwia dokonanie płatności za zakupione na dworzeconline.pl bilety jest bardzo bezpieczny zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego – integrator PayU. Przy pomocy PayU zapłacimy za bilet kartą kredytową lub internetowym przelewem bankowym. Wykonując transakcje w taki sposób możemy mieć pewność, że każda z nich jest właściwie chroniona, a dane płatników należycie szyfrowane i przechowywane. Dzięki automatycznemu systemowi internetowych płatności możemy również całkowicie wyeliminować ryzyko pomyłki, związanej z wpisaniem błędnego numeru konta. Istotnym walorem płatności przy pomocy PayU jest również fakt, że po prawidłowo wykonanej płatności, potwierdzenie rezerwacji może odbyć się szybko i sprawnie.

Zaufany partner podstawą bezpieczeństwa transakcji

Systemy takie jak PayU obsługują dziennie miliony płatności w wielu krajach świata. Zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa internetowych transakcji to w ich przypadku podstawowy i konieczny warunek prężnego działania firmy. Korzystając z usług tak zaufanego partnera możemy spać spokojnie. Przynajmniej jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszych płatności.

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »