Serwery dedykowane SEO i moc będzie z Tobą

Marketing Internetowy 29 grudnia 2014 0
Serwery dedykowane SEO i moc będzie z Tobą


Hosting ma różne oblicza. Jednym z nich jest SEO hosting. „Zwykli” usługobiorcy nie mają większej wiedzy na temat tego rozwiązania. Nic dziwnego, bo to oferta dla osób i agencji zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych. SEO hosting może być przydatnym i potężnym narzędziem dla specjalistów. O ile serwer spełni kilka istotnych warunków.

Hosting SEO a tradycyjny hosting

Niewtajemniczeni użytkownicy sieci zapewne zadają sobie pytanie, czym jest ten hosting SEO? Najistotniejsza różnica polega na tym, że klient otrzymuje szeroki wachlarz adresów IP w różnych klasach, dzięki czemu może stworzyć wiele stron stanowiących tzw. zaplecze pozycjonerskie.

Hosting SEO jest znacznie bardziej komfortowym rozwiązaniem niż zarządzanie licznymi serwerami od różnych hostingodawców – już sama kwestia rozliczeń może przyprawić o zawrót głowy. SEO hosting wydaje się być złotym środkiem. I będzie nim jeżeli wybierzesz ofertę o odpowiednio mocnych parametrach. W przeciwnym razie musisz liczyć się z przeciążeniami i problemami z dostępem do witryn. Brak stabilności, to jeden z najczęstszych powodów do narzekań pozycjonerów.

W takim razie wypada zapytać: czy wybierając usługą wysokiej jakości trzeba liczyć się z dużymi kosztami?

Numer 1 wśród serwerów dedykowanych SEO nie rujnuje budżetu

Odpowiedź brzmi: to zależy od usługodawcy. Bez wątpienia warto przynajmniej zapoznać się z propozycją NetDC.pl:

https://www.netdc.pl/serwery-dedykowane/oferta-seo

Firma oferuje dwa pakiety SEO Starter za 479,90 zł/mies. i SEO Professional za 579,90 zł/miesięcznie. Należy zaznaczyć, że w przypadku dłuższych okresów abonamentowych można liczyć na rabaty sięgające nawet 30 procent.

Przyjrzyjmy się, jakie parametry ma serwer w pakiecie SEO Starter.

Ofertę uzupełnia całodobowe wsparcie techniczne przez cały rok, gwarantowana dostępność usług (SLA) na poziomie 99,9 %, brak ukrytych opłat, realizacja zamówienia w ciągu 60 minut – niezależnie od tego, kiedy zdecydowałeś się na serwer od NetDC.pl.

Jak konkurencja wypada na tle serwerów dedykowanych SEO NetDC.pl?

Analiza kilku konkurencyjnych ofert hostingu SEO jasno pokazują, że słowa umieszczone w opisie pakietu – Numer 1 wśród serwerów dedykowanych SEO! – nie są tylko marketingowym chwytem. Inni usługodawcy stawiają przede wszystkim na niższe ceny. Nazwy poszczególnych serwerów brzmią imponująco, jednak sprzęt nie jest aż tak mocny.

Na przykład u jednego z hostingodawców klient może liczyć na 150 adresów IP, dysk o pojemności 30 GB i limitowany transfer miesięczny 500 GB. I to jest najwyższy pakiet. Kolejna firma zachęca pojemnością konta wynoszącą 16 GB, transferem miesięcznym 80 GB czy 64 adresami IP. Na osobach, które korzystają z SEO hostingu NetDC.pl z pewnością wrażenia nie zrobi też specyfikacja następnej oferty: 45 adresów IP, 15 GB przestrzeni dyskowej, a także transfer miesięczny 150 GB.

Podsumowując: serwer dedykowany SEO NetDC.pl kosztuje trochę więcej, ale w zamian oferuje potężne osiągi połączone z ponad 250 adresami IP, a co za tym idzie, tak docenianą przez pozycjonerów stabilność oraz funkcjonalność.

Już teraz zapoznaj się z kompletną ofertą NetDC.pl:

https://www.netdc.pl/serwery-dedykowane

 

10.00 avg. rating (89% score) – 1 vote

Skomentuj »