Darmowe oprogramowanie sklepu internetowego

Marketing Internetowy 29 października 2015 0
Darmowe oprogramowanie sklepu internetowego


Innowacyjne rozwiązania umożliwiające zarabianie pieniędzy zawsze są w cenie. Zwłaszcza jeśli są darmowe. Oba warunki spełnia oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.

Sellingo skierowane jest do wszystkich osób, które chcą założyć sklep internetowy. Jest to dobry pomysł na biznes lub dodatkowy dochód, choćby ze względu na niskie koszty w stosunku do prowadzenia sklepu stacjonarnego i możliwość dotarcia do klientów z całego kraju. Do tego sklep internetowy może prowadzić jedna, dwie osoby, a i tak jest on czynny przez 24h na dobę. To wszystko brzmi zachęcająco, jednak podstawą jest oczywiście dobry pomysł na biznes. Warto się zastanowić, czy na nasze produkty będzie popyt, zbadać możliwości rynkowe. Wtedy dopiero możemy zrobić kolejny krok, którym jest założenie strony internetowej, za pośrednictwem której będziemy sprzedawać.

Warto wiedzieć, jakie powinny być cechy dobrego sklepu internetowego: Jedną z najważniejszych jest wysoka pozycja w Google, tylko w ten sposób będziemy widoczni wśród klientów. Nawet jeśli pomimo słabego pozycjonowania ktoś trafi na naszą stronę, to i tak wiele elementów może odstraszyć go od ostatecznego zakupu, w tym brak funkcjonalności i czytelności, niedokładna wyszukiwarka, niejasne formy płatności, brak tzw. „koszyka”, powolne wczytywanie się strony. W tym momencie warto wspomnieć o Sellingo, które zapewnia użytkownikowi wszystkie powyższe elementy dopracowane na najwyższym poziomie.

Sellingo to darmowe oprogramowanie sklepu internetowego. Zapewne każdy zastanawia się, gdzie jest haczyk, jednak nie ma tu nic nadzwyczajnego – twórcy oprogramowania oferują je również w wersji płatnej, która zawiera większe możliwości. Wersja darmowa ma zaprezentować możliwości Sellingo potencjalnym klientom i pomóc im w najtrudniejszej, początkowej fazie prowadzenia sklepu internetowego. Gdy klient będzie zadowolony z funkcjonalności i zysków, z pewnością skorzysta z większego pakietu. Pakiety w sklepie Sellingo różnią się od siebie transferem, pojemnością i ilością dodatkowych opcji. Te elementy są odzwierciedleniem ilości odwiedzin oraz produktów na stronie naszego sklepu – transfer zużywa się z każdym wyświetleniem strony przez klientów, a pojemność maleje wraz z ilością produktów umieszczanych w sklepie. Jeśli więc klient przekroczył limit w którymś z pakietów, oznacza to, że sklep rozwija się w dobrym kierunku i przynosi zyski. Cennik oraz przedziały pomiędzy pakietami Sellingo zostały tak zaprojektowane, aby zmiana była konieczna dopiero przy uzyskaniu odpowiednich profitów.

Warto uwypuklić różnice pomiędzy Sellingo a innymi darmowymi oprogramowaniami sklepu internetowego dostępnymi w sieci. Większość z nich wymaga instalacji, która dla niewtajemniczonej osoby jest dość skomplikowana, a pomoc fachowca to minimum 50 zł. Sellingo natomiast instaluje się automatycznie, wystarczy jedynie podać adres sklepu oraz dane osobowe. Cały proces trwa nie więcej niż 5 minut. Sellingo to nowoczesne i stale rozwijane oprogramowanie, dlatego też gwarantuje użytkownikowi łatwą i szybką aktualizację. Kolejne koszty w przypadku konkurencyjnych dla Sellingo rozwiązań to hosting, który w skali roku wynosi około 250 zł. W Sellingo klient otrzymuje hosting za darmo – 1GB transferu i 500MB pojemności w zupełności wystarczy do prowadzenia dochodowego sklepu.

Ważną kwestią jest bezpieczeństwo naszego sklepu, a tu Sellingo zdecydowanie się wyróżnia. Najgorszą wadą darmowych oprogramowań jest to, że są opensource’owe, czyli ich kod źródłowy dostępny jest dla każdego, w tym również dla hakerów, dla których znalezienie jego słabych punktów nie stanowi problemu. Grozi to poważnymi konsekwencjami, np. wykasowaniem plików. Kod źródłowy Sellingo chroniony jest natomiast niczym najważniejsza tajemnica państwowa i znany jest tylko pracownikom firmy. Dodatkowo posiada najnowocześniejsze zabezpieczenia, które chronią także przed przypadkowymi działaniami klienta. Inną zaletą Sellingo jest profesjonalna obsługa – użytkownik zamiast poszukiwać rozwiązania swoich problemów na rożnych forach może skorzystać z fachowej i błyskawicznej pomocy poprzez e-mail.

Sellingo to nowoczesne, darmowe i proste w obsłudze rozwiązanie, któremu warto dać szansę. Więcej informacji o tym produkcie znaleźć można pod adresem: http://sellingo.pl/

Źródło:
Sklepy internetowe Sellingo – http://sellingo.pl/
Skuteczny e-commerce – http://esprzedaz.com/

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Skomentuj »